LOKOMOTIVA - HAJDUK 2:0 Bili upali u novu krizu

U ZADNJEM susretu 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive pobijedili Hajduka s 2:0 (1:0).

Hajduk je ubilježio četvrti poraz u prvenstvu u vrlo lošoj utakmici u Kranjčevićevoj, u kojoj je Lokomotiva iz dva protunapada došla do dva gola i slavila.

Hajduk je imao inicijativu u prvom poluvremenu, ali su ipak domaćini zabili u 24. minuti kada je Uzuni preciznom loptom uposlio Domagoja Drožđeka, koji je svladao vratara Posavca. U 69. minuti Lokomotiva je postigla i drugi gol nakon brze kontre i udarca Albanca Myrto Uzunija kojeg je na gol-crti još nespretno potvrdio igrač Hajduka Domagoj Bradarić. U 76. minuti Caktaš pogađa vratnicu i to je bilo sve od jalovog Hajduka.

Na ljestvici vodi Dinamo (27) ispred Osijeka (23), Lokomotiva je treća s 22 boda, a Hajduk sedmi s 11 bodova.

Pred 2500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Batinić iz Osijeka.

LOKOMOTIVA: Grbić - Karačić, Majstorović, Datković, Lecjaks - Jakić, Ivanušec - Kastrati, Uzuni, Drožđek - Radonjić

HAJDUK: Posavec - Juranović, Vučur, Lopez, Bradarić, Tudor - Palaversa, Caktaš - Jairo, Gyursco, Said