Luda utakmica u Parizu, PSG svladao Troyes 4:3. Pogledajte sve golove

PARIS SAINT-GERMAIN nastavio je s pobjedama u francuskom prvenstvu. Posljednju je upisao pred svojim navijačima rezultatom 4:3 protiv Troyesa, i to nakon što je dvaput bio u zaostatku. Posljednji gol na utakmici postigao je nekadašnji dragulj Hajduka Ante Palaversa.

Troyes je poveo već u trećoj minuti golom koji je postigao Mama Balde. Na asistenciju Neymara izjednačio je u 24. Carlos Soler i tim se rezultatom otišlo na odmor. Nastavak je otvoren novom prednošću gostujuće momčadi i drugim golom Baldea, a onda su Lionel Messi, i to sjajnim golom, Neymar i Kylian Mbappe u razmaku od 55. do 77. doveli PSG u prednost od dva gola razlike. Konačnih 4:3 postavio je Ante Palaversa u 88., sedam minuta nakon što je ušao u igru.