real madrid

Marca: Argentinci tvrde da će Gallardo biti novi trener Reala

ZINEDINE ZIDANE je vrlo blizu otkaza nakon jučerašnjeg senzacionalnog ispadanja iz Kupa kralja od trećeligaša Alcoyana.

Real je poveo 1:0, ali su domaćini izjednačili u 80. minuti, da bi do pobjede došli golom u 115. minuti i to s igračem manje. Marca je danas objavila da je Zidane već bivši i da mu uprava neće tolerirati ovaj poraz, a nešto kasnije je objavila da Florentino Perez već traži novog trenera.

"Argentinski ESPN tvrdi da je Perez već kontaktirao Marcela Gallarda i da mu je ponudio mjesto glavnog trenera Reala", objavila je Marca pozivajući se na argentinske izvore.

Bivši argentinski reprezentativac danas je trener River Platea koji vodi od 2014. godine. Sa slavnim klubom osvojio je dva Copa Libertadoresa, tri argentinska kupa i Copa Sudamericanu, a prije toga je s Nacionalom bio prvak Urugvaja.