HRVATSKI TRENERI

Mario Carević nije izgubio 24 utakmice u nizu, a onda ga je pobijedila Dob

Goran Stanzl/PIXSELL

KRKA je u zaostaloj utakmici osmog kola druge slovenske lige izgubila od Dobi rezultatom 2:1. Krka je povela golom Josipa Krznarića u devetoj minuti. Luka Gajić izjednačio je u 16., a pobjednički gol postigao je Kristijan Sipek u 70. minuti iz penala.

Trener Krke je Mario Carević. Momčad je preuzeo u rujnu prošle godine i trebala su mu dva mjeseca da je posloži kako želi, a posljednji poraz na klupi Krke upisao je u studenom prošle godine. Od tada je, s utakmicama u kupu, nanizao 24 utakmice bez poraza, sve do jučerašnjeg poraza od Dobi.

Niz Krke bez poraza tako je stao nakon 315 dana. Međutim, i dalje se nalazi na prvom mjestu druge slovenske lige. Ima 23 boda, kao i Aluminij. Rogaška ima 21, a četvrta Nafta 20.