HRVATSKI NOGOMETAŠI

Moro u debiju kod Mihajlovića izašao na poluvremenu. Vidio ludi autogol i Arnautovića

NIKOLA MORO (24), veznjak koji je prije dvije godine iz zagrebačkog Dinama uz odštetu od 8.5 milijuna eura prešao u moskovski, prije pet dana došao je na posudbu do kraja sezone u Bolognu. Za privremeni klub debitirao je u petom kolu Serie A kod Spezije (2:2), a trener Siniša Mihajlović dao mu je priliku u prvoj momčadi. Ipak, izvukao ga je već na poluvremenu, pri rezultatu 1:1.

U 54. minuti je Jerdy Schouten, veznjak Bologne, sjajno zabio glavom, ali u pogrešnu mrežu. Konačan rezultat postavio je Marko Arnautović svojim i drugim golom Bologne na ovoj utakmici. Zapravo, svih pet golova koje je Bologna postigla ove sezone su djelo austrijskog Srbina. Njegov klub međutim još čeka prvu prvenstvenu pobjedu.