NOGOMET

Najveći promašaj u povijesti nogometa? Pogledajte bizarnu situaciju na crti gola

U UTAKMICI Valoura i Wanderersa u kanadskoj Premier ligi viđen je bizaran trenutak u kojem je napadač William Akio svojom reakcijom spriječio siguran gol za svoju momčad. Loptu koja je išla u mrežu ispucao je u aut. Alessandro Riggi trebao je biti strijelac za svoju momčad kad je Akio siguran gol pretvorio u bizarnu situaciju nakon koje je nastala čudna situacija, u kojoj je jedna momčad krenula u proslavu pogotka, a druga u nastavak igre.

Komentatori utakmice također su bili zbunjeni, kao i publika koja nije bila sigurna je li Akio želio zabiti pa promašio s crte ili je htio u slavlju ispucati loptu misleći da je ona u potpunosti prešla liniju gola. Zamijenjen je u 54. minuti, a njegova momčad pobijedila je 1:0 golom iz 84. minute.