LIGE PETICE

Napoli je otkrio spomenik Maradoni. Pogledajte što je zatim radio Laziju

NAPOLI je u derbiju 14. kola Serie A na svom terenu pobijedio Lazio 4:0, a trijumf obilježen krasnim golovima donio mu je odvajanje od Milana na prvom mjestu.

Otkrili spomenik Maradoni pa zaigrali kao u njegovim danima

Domaćini na stadionu Diego Maradona su prije utakmice uz teren otkrili spomenik najvećem igraču kluba u povijesti.

Odmah zatim u njih kao da je ušao Maradonin duh. U prvih pola sata su s njegovim likom na prsima riješili utakmicu divnim golovima. U 7. minuti je Piotr Zelinski natrčao na odbijenu loptu te je s 15-ak metara silovito ljevicom zakucao u gol Pepea Reine. To je bio početak festivala golčina u njegovoj mreži.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL NAPOLIJA

Samo tri minute kasnije Dries Mertens primio je loptu na rubu kaznenog prostora pa se driblinzima i lažnjacima riješio dvojice čuvara, ušao u kazneni prostor i onda u padu pored još dvojice zabio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL NAPOLIJA

Belgijski majstor je u 29. minuti postigao novi krasni gol. Iskosa s desne strane je desnicom neočekivano precizno pogodio pod prečku u suprotnu, lijevu malu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TREĆI GOL NAPOLIJA

Pet minuta prije kraja konačan rezultat također impresivnim golom postavlja Fabian Ruiz. S oko 25 metara snažno je opalio ljevicom te neobranjivo pogodio donji desni kut.