Navijači Hajduka su već slavili gol, a onda se pojavio osporavani dinamovac

DINAMO je sinoć u derbiju 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu pobijedio Hajduk 1:0 golom Brune Petkovića u 38. minuti. Hajduk je imao bolje šanse, ali je Dinamo svoju iskoristio zahvaljujući genijalnosti Petkovića dok je na drugoj strani Ivan Nevistić u drugom poluvremenu skinuo dva zicera Hajduku.

Nakon što je Dinamo poveo, domaćini su se mogli vratiti u najboljem trenutku, na samom kraju prvog poluvremena. Marko Livaja sjajno je proigrao Fahda Moufija, koji je izašao sam pred Nevistića. Marokanac je fino prebacio Dinamova golmana, poslao loptu u prazan gol i Poljud je već počeo slaviti.

No, onda se pojavio osporavani Francuz Maxime Bernauer, koji je jurnuo prema golu i sjajnom reakcijom izbio loptu na gol crti. Francuz u najavama nije trebao ni igrati derbi, ali je ipak startao i ovim potezom vjerojatno spasio Dinamovu sezonu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.