Navijači Osijeka na Fejsu nakon ispadanja iz Kupa: Zekiću, odlazi

LOKOMOTIVA je u polufinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Lokomotiva je u četvrtfinalu pobijedila Osijek 1:0, a gol za pobjedu je zabio Robert Mudražija u 51. minuti. Osijek je od 61. minute imao igrača više nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Jon Mersinaj, ali nije uspio izjednačiti.

Nekoliko je puta sjajno spasio gol Lokomotive danas odlični Zvonimir Šubarić, a golman Lokomotive je u 86. minuti obranio i penal Mierezu, a u zadnjim sekundama i zicer Matkoviću. Osijek je nakon utakmice na svojoj službenoj Facebook stranici objavio rezultat susreta, a navijači su objavu odmah zatrpali komentarima u kojima zazivaju odlazak Zorana Zekića s mjesta trenera.

"Zekiću, odlazi!", "Zekiću, prevaro!" i sarkastični "Zekiću, ostani još malo", komentari su kakvih ima nekoliko desetaka, a može se pronaći i nekoliko komentara usmjerenih protiv igrača te Vladimira Čohara, jednog od čelnika kluba.