Navijači Rijeke uputili poruku treneru Gorice: Kume Jakire, nisam uspio

RIJEKA je u susretu 31. kola SuperSport HNL-a pobijedila Goricu 3:0 i vratila se na prvo mjesto ljestvice. Povela je fantastičnim golom Marka Pjace u 68. minuti, a u 80. je Mirko Marić spretnom reakcijom zabio za 2:0. Treći gol je zabio Bruno Goda krasnim udarcem u 90. minuti. Rijeka je ovom pobjedom opet pobjegla Dinamu na dva boda razlike.

Pred kraj utakmice navijači Rijeke s istočne tribine stadiona Rujevica su uputili posebnu poruku svom bivšem igraču, a danas treneru Gorice Rajku Vidoviću (49). Naime, Vidović i trener Dinama Sergej Jakirović su povezani kumstvom, a prijateljstvo ih veže više od 20 godina od kada su skupa igrali u Kamen Ingradu i Zagrebu. Poruka navijača je bila jednostavna: "Kume Jakire, nisam uspio", očito sugerirajući da Gorica nije uspjela pomoći Dinamu i njihovom treneru tako da uzmu bodove vodećoj Rijeci.