NBA: POVRATAK CHRISA WEBBERA, ATLANTA IZNENADILA LAKERSE

Iznenađenje večeri u NBA ligi priredila je Atlanta, koja je na domaćem terenu pobijedila Lakerse 9493. U posljednjih dvije i pol minute momčadi su se šest puta izmenjivale u vodstvu, a minutu prije kraja Lakersi su vodili 9391. Jason Terry prvo je poravnao, zatim je 11 sukundi prije kraja pogodio jedno slobodno bacanje za 9493. Gary Payton i Shaquille O'Neal imali su priliku za preokret u korist Lakersa, ali su obojica promašili šuteve. L

Terry je sa 23 koša bio najbolji kod Hawksa, a Stephen Jackson pridodao je 17 poena.

Lakersi su igrali bez ozlijeđenog Kobea Bryanta. Po 23 poena ubilježili su O'Neal i Payton.

New Jersey Netsi su u gostima dobili Denver 95-91, a najbolji igrač susreta bio je Kerry Kittles sa 34 poena, što mu je rekord ove sezone. Kenyon Martin dodao je 22 koša. Za Netse nije nastupio ozlijeđeni Jason Kidd. Planinić je igrao samo deset minuta, upisavši 2 skoka i 2 asistencije.

U momčad Sacramenta nakon operacije koljena vratio se Chris Webber, koji zbog ozljede nije odigrao niti jednu utakmicu ove sezone. U debiju je postigao 26 koševa i 12 kokova za pobjedu protiv LA Clippersa 113-106.