Nesretni poraz Kovača: Pogledajte što je uspio promašiti njegov Japanac

EINTRACHT iz Frankfurta, klub koji vodi hrvatski trener Niko Kovač, upisao je drugi uzastopni poraz, kod kuće je izgubio od Ingolstadta 0:2 u 21. kolu Bundeslige.

Gosti su poveli golom Romaina Bregeriea u 26. minuti. Eintracht je u 56. mogao izjednačiti iz penala koji je izborio hrvatski napadač Ante Rebić. No udarac Makotoa Hasebea obranio je gostujući vratar, nakon čega se lopta odbila do Japanca koji ju je trebao samo zabiti u prazan gol, ali je pogodio prečku i režirao jedan od najvećih promašaja sezone.

Neiskorišteni penal gosti su kaznili u 69. minuti golom Pascala Grossa s bijele točke. Eintracht je skoro 50 minuta imao igrača manje jer je u 34. minuti isključen stoper David Abraham. U 81. i Ingolstadt je ostao s desetoricom igrača na terenu.

Nakon poraza kod Benfice (1:0) u prvom susretu osmine finala Lige prvaka, Borussia Dortmund je s lakoćom dobila Wolfsburg 3:0, a Vukovima su presudili Bruma autogolom u 20., Piszczek u 48. te Dembele u 59. minuti.