Nevjerojatan promašaj igrača Liverpoola: Suparnički vratar bio je na njihovoj polovici, a na golu nije bilo nikog...

Screenshot (Youtube)

LIVERPOOL je u 33. kolu Premierlige ostvario veliku pobjedu i s 1:0 slavio kod West Bromwich Albiona.

Junak utakmice je Roberto Firmino koji je pogotkom glavom u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena donio velika tri boda Liverpoolu u borbi za Ligu prvaka.

Tragičar utakmice mogao je biti njegov suigrač Alberto Moreno koji nije zabio na prazan gol u 93. minuti. Vratar domaćih Ben Foster otišao je u napad, njegov suigrač izgubio je loptu, a Moreno povukao loptu u kontranapad. Mogao je proigrati suigrače, mogao se još približiti golu, ali je odlučio pokušati s 30 metara i promašio prazan gol.

Srećom po njega, WBA do kraja susreta nije uspio zabiti za remi.