Nevjerojatni Luis Suarez u 20 minuta zabio hat-trick i odveo klub na vrh ljestvice

JEDNU od najbitnijih utakmica u ovoj sezoni brazilske lige odigrali su sinoć Botafogo i Gremio. U ludoj utakmici Gremio je slavio s 4:3 na gostujućem terenu.

Botafogo, vodeća momčad lige, vodio je 3:1 do 50. minute, a onda je uslijedio show legendarnog Luisa Suareza. Urugvajac, koji će u siječnju proslaviti 37. rođendan, zabio je tri gola u 20 minuta i tako sam preokrenuo utakmicu. Posebno impresivan bio je gol za 4:3 kada je sam pokrenuo akciju, odigrao dupli pas sa suigračem i rutinski matirao golmana.

Suarez je tako stigao do 14. gola u ovoj sezoni, a Gremio se izjednačio na vrhu ljestvice s Botafogom i Palmeirasom. Botafogo ima utakmicu manje, kao i četvrtoplasirani Bragantino koji ima i bod manje.