KORONAVIRUS U SPORTU

Nogomet je stao, ali proigrao je Mile Viski. Pogledajte kako trpa bivši hajdukovac

BJELORUSE nije briga za pandemiju koronavirusa. U toj zemlji se normalno igraju nogomet, rukomet i ostali sportovi, a danas je na rasporedu bila utakmica nogometnog prvenstva između Slutska i Bresta. Zanimljivo, Bjelorusi jedini u Europi trenutno igraju nogomet.

Utakmica se igrala od 11 sati ujutro, a Brest je kao gost slavio s 1:0, strijelac za pobjedu bio je Artem Milevski, legendarni Ukrajinac i bivši igrač Hajduka.

Milevski je zabio glavom nakon prekida u 19. minuti susreta, a igrao do 79. minute.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Artem Milevski ima 35 godina, a s 30 godina je igrao u Hajduku i upisao 21 nastup i zabio tri gola.

Mile Viski

Ukrajinac je više puta viđen u splitskim noćnim klubovima nego na Poljudu pa su ga navijači prozvali kraljem viskija, dobio je nadimak Mile Viski.

Milevski je u karijeri igrao za brojne klubove, a svakako treba istaknuti nastupe za Dinamo Kijev gdje je u 178 utakmica zabio 57 golova, a za Ukrajinu ima 50 nastupa i osam puta je bio strijelac.