Liga prvakinja

Nogometašice Osijeka odigrale 1:1 s Islanđankama u kvalifikacijama za Ligu prvakinja

NOGOMETAŠICE Osijeka su na svom terenu u Gradskom vrtu odigrale 1:1 protiv islandskog Breidablika u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu prvakinja.

Gošće su povele u 24. minuti pogotkom Selme Sol Magnusdottir, a u 31. minuti izjednačila je Merjema Medić, koja je u odlično odigranom kontranapadu uspjela prebaciti gostujuću vratarku Ivarsdottir. Gošće su bile aktivnije, uputile više udaraca (11-7), ali su Osječanke bile preciznije, jer je više njihovih lopti zahtijevalo intervenciju islandske vratarke (5-3).

Uzvratna utakmica je na rasporedu u četvrtak, 9. rujna, s početkom u 19 sati po srednjoeuropskom vremenu.