Liga nacija

NORVEŠKA - SRBIJA 0:2 Vlahović i Mitrović doveli Srbiju među elitu Lige nacija

REPREZENTACIJA Srbije iduće će sezone igrati u najvišem rangu Lige nacija. U odlučujućem susretu lige B, u kojem je Srbiji trebala pobjeda, izabranici Dragana Stojkovića na gostovanju su svladali Norvešku 2:0 pogocima Dušana Vlahovića i Aleksandra Mitrovića.

Ubojiti napadački tandem donio pobjedu

Srbija je povela nakon brzog napada u 42. minuti. Tadić je dodao Kostiću koji je prošao po lijevoj strani i odigrao povratnu loptu, a na nju je natrčao Vlahović i zabio za 1:0.

Konačnih 2:0 Mitrović je postavio u 55. minuti. Tadić je ponovo bio predasistent, a Ilić je odložio loptu za najboljeg strijelca u povijesti srpske reprezentacije, koji je lijepo pogodio za potvrdu pobjede. To je Mitroviću bio jubilarni 50. gol za Srbiju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE.

Uz Srbiju, plasman u najviši rang Lige nacija izborili su Bosna i Hercegovina, Izrael te Škotska. Oni će u ligi A zamijeniti Austriju, Češku, Englesku i Wales.