Novi kiks Liverpoola. Utakmicu obilježio trenutak ludila igrača od 75 milijuna eura

LIVERPOOL na početku sezone nikako ne može pronaći formulu za pobjeđivanje londonskih klubova. Nakon remija s Fulhamom u prvom kolu, u drugom su na Anfieldu remizirali s Crystal Palaceom rezultatom 1:1, a utakmicu je obilježio dvojak dojam Kloppovih Južnoamerikanaca.

Nakon što je Wilfried Zaha doveo goste u iznenađujuće vodstvo u prvom dijelu, s istim se rezultatom otišlo na odmor. U drugom poluvremenu, u 57. minuti, crveni karton dobio je Darwin Nunez. Urugvajac kojeg je Liverpool ovog ljeta platio 75 milijuna eura plus razne bonuse izgubio je živce kada mu se protivnički branič Joachim Andersen unio u lice pa ga je udario glavom.

No Liverpool je dominirao i desetoricom uz više od 20 udaraca i 70 posto posjeda lopte, a Kloppovu momčad je prvog ovosezonskog poraza spasio Luis Diaz. Kolumbijac je zabio svega četiri minute nakon Nunezovog isključenja. Zaha je u 78. minuti propustio veliku priliku da Palaceu donese tri boda.