Očajni Sosa i Šutalo presudili Ajaxu. Pogledajte im reakcije kod tri primljena gola

Screenshot: SportKlub

AJAX je izgubio 3:2 kod Heerenveena u 21. kolu Eredivisie. Golove je primio za samo 35 minuta, od 11. do 46., a kod sva tri pogotka jako su loše reagirali hrvatski igrači nizozemskog velikana.

Borna Sosa je u prvih 20 minuta napravio tri greške. Jedna od njih je rezultirala prečkom, a druga golom za Ajaxovog suparnika. No mora se istaknuti da je Ajaxov lijevi bočni pod pritiskom zbog očajne igre Ajaxovih defenzivnih veznjaka.

No kod drugog gola mu nitko nije bio kriv jer je samo gledao kako igrač Heerenveena šalje loptu pred gol. Tamo je, pak, očajno reagirao Josip Šutalo. Ajaxov stoper počinio je amatersku grešku i tako omogućio drugi gol Heerenveena.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO AJAX PRIMA GOLOVE

Konačno, treći gol Ajax je primio samo 40 sekundi nakon početka drugog poluvremena. Šutalo ni ovaj put nije dobro reagirao prije gola suparnika.