Olmo je u 91. minuti s jednog metra pucao po golu. Pogledajte kako je to završilo

RB LEIPZIG nije uspio osvojiti niti bod na gostovanju kod Bochuma u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige. Klub koji je dulje vrijeme bio u zoni ispadanja iz njemačkog prvenstva iskoristio je pogodak Erhana Mašovića za pobjedu 1:0, no velike zasluge za uspjeh momčadi ima i golman Manuel Riemann, koji je skupio čak devet obrana tijekom ogleda.

Dvije od njih stigle su u 91. minuti kada je prvo paradom zaustavio pokušaj Willija Orbana, a odmah potom i Danija Olma koji je dočekao odbijenu loptu na metar udaljenosti od gola. Olmo je igrao od 71. minute za RB Leipzig, a Joško Gvardiol odigrao je cijeli susret za poraženu momčad.