NK OSIJEK

Osijek u pripremnoj utakmici izgubio od Slovenaca golčinom u zadnjoj minuti

OSIJEK je u drugoj pripremnoj utakmici u Rovinju upisao poraz od slovenskog Kopra s 2:1.

Momčad Nenada Bjelice povela je u 32. minuti nakon što je Ante Erceg okončao lijepu akciju. Koper je izjednačio u 83. minuti preko Mateja Palčića. Slovenska momčad izvela je korner, obrana je pogriješila i pustila loptu da prođe kroz peterac i suparnik ih je kaznio na drugoj stativi. Utakmicu je riješio Luka Vekić u 89. minuti kada je s lijeve strane sjajno pogodio prve rašlje.

Bila je to druga pripremna utakmica Osijeka i drugi poraz. U prvom pripremnom dvoboju Sturm iz Graza ih je svladao s 2:1, a sutra ih od 16 sati očekuje posljednji dvoboj ovog dijela priprema. Igrat će protiv mađarskog MOL Fehervara.