Osijekov dragulj poigrao se s Theophileom. Pogledajte kako ga je provozao pa zabio

Screenshot: MaxSport

OSIJEK i Dinamo odigrali su 1:1 u derbiju 25. kola SuperSport HNL-a. Osijek je poveo u 26. minuti golom Domagoja Bukvića, a bod Dinamu osigurao je Sandro Kulenović u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Dinamo je ovim remijem napravio velik korak unazad u obrani naslova prvaka. Hajduk mu bježi četiri, a Rijeka pet bodova iako Dinamo ima utakmicu manje.

Dinamo je dominirao uvodnih desetak minuta i onda potpuno stao. Kako je poluvrijeme odmicalo, Osijek je sve više držao loptu u nogama i, iako nije previše prijetio, bolju igru naplatio je u 26. minuti. Ivan Nevistić je nepotrebno istrčao iz šesnaesterca i onda izašao s loptom izvan terena.

Ramon Mierez je brzo izveo aut i našao Bukvića, koji je u prekrasnoj solo akciji dvaput izvrtio Kevina Theophile-Catherinea i onda preciznim udarcem pogodio suprotni kut za vodstvo Osijeka.