Ovako je golčina Arsenalove zvijezde izgledala na TV-u, a ovako ju je vidio sudac

ARSENAL je u pripremnoj utakmici pobijedio All-Star momčad MLS-a 5:0. Susret protiv momčadi koju je vodio Wayne Rooney Arsenal je odradio sa 16 udaraca u gol, a svih pet koji su otišli u okvir, ušli su i u mrežu. MLS-ov tim zaprijetio je samo jednom udarcem unutar okvira.

Arsenal je postigao krasne golove na ovoj utakmici, a posebno se ističe prvi koji je u mrežu Romana Bürkia smjestio Gabriel Jesus u petoj minuti. Također, posebna je i snimka tog gola snimljena kamerom na dresu suca.

Ostale golove za Arsenal postigli su Leandro Trossard, također krasnim dalekometnim udarcem, Jorginho iz penala i Gabriel Martinelli na sjajno dodavanje Martina Odegaarda. Peti gol londonske momčadi i svoj prvi za nju postigao je Kai Havertz. Dodajmo da je prve minute za Arsenal odigrao i Declan Rice.