Pep umjesto De Bruynea uvodi Kovačića. Pogledajte reakciju Belgijca

LIVERPOOL i Manchester City odigrali su 1:1 na Anfieldu u 28. kolu Premier lige. Taj remi omogućio je Arsenalu ostanak na prvome mjestu zbog najbolje gol-razlike. U 69. minuti pri rezultatu 1:1 došlo je do ljutnje Kevina De Bruynea na Pepa Guardiolu. Belgijski veznjak bio je ljutit što ga Pep izvodi. Umjesto De Bruynea ušao je Mateo Kovačić. Najvažniji Cityjev igrač nije mogao sakriti ljutnju zbog Pepove odluke.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

"Sviđa mi se njegova reakcija. Sada je on zadovoljan, ali sviđa mi se što se naljutio. To je dobro. U idućoj utakmici ima priliku pokazati mi koliko sam pogriješio." De Bruyne je propustio dobar dio sezone zbog ozljede, a dosad je skupio 14 nastupa. Ima dva gola i 13 asistencija kroz 757 minuta igre.