HRVATSKI SHOW U MILANU Perišić asistirao, Brozović zabio krasan gol glavom

MARCELO BROZOVIĆ zabio je za Inter protiv Lazija u četvrtfinalu Kupa Italije. Hrvatski veznjak postigao je pogodak u 84. minuti za 1:2 - Antonio Candreva je centrirao s desne strane, Ivan Perišić glavom asistirao za Broza, koji je glavom poslao loptu u mrežu.

Međutim, gol Brozovića nije bio dovoljan, pa se rimska momčad plasirala u polufinale, gdje će igrati s boljim i susreta Roma - Cesena.

Gosti su poveli u 20. minuti golom Felipe Andersona, koji je zabio glavom nakon centaršuta Senada Lulića, dok je na 2:0 povisio Lucasa Biglie u 56. iz penala, zbog kojeg je crveni karton dobio Miranda.

Ipak, Stefan Radu je u 76. također zaradio crveni karton, pa je ekipa Stefana Piolija uspjela smanjiti zahvaljujući Hrvatima, ali ne i stići do remija, koji bi značio i produžetke.

Ivan Vargić je s klupe ispratio veliku pobjedu Lazija.