REGIJA

Pogledajte dinamovski show u slovenskoj ligi, Krznar šest utakmica bez poraza

MARIBOR je u utakmici 11. kola slovenske Prve lige pobijedio ND Goricu u gostima s 4:1. Bila je to šesta utakmica u nizu bez poraza za momčad koju vodi bivši Dinamov trener Damir Krznar i četvrta pobjeda u posljednjih pet utakmica, čime su se približili zoni koja vodi u europska natjecanja.

Već do poluvremena gosti su vodili 3:0. Prvi gol dao je Jan Repas, a sjajnu asistenciju upisao je Marko Tolić, Dinamov igrač na posudbi. U 37. minuti Tolić je još jednom lijepo dodao, a strijelac je ovog puta bio bivši igrač Dinama Roko Baturina, stariji brat sjajnog Martina Baturine. Bio je to peti prvenstveni gol za Baturinu ove sezone.

Rok Kronaveter je povisio iz penala na 3:0. Nadu domaćinu donio je Etien Velikonja iz penala u 69. minuti, ali je Zan Vipotnik u 88. minuti postavio konačnih 4:1.