Pogledajte dva fantastična gola iz završnice utakmice Newcastlea i Cityja

MANCHESTER CITY je u 14. kolu Premiershipa odigrao samo 2:2 u gostima kod Newcastlea i tako omogućio Liverpoolu da mu pobjedom protiv Brightona pobjegne na 11 bodova prednosti.

Momčad Pepa Guardiole povela je golom Raheema Sterlinga u 22. minuti, ali su domaćini izjednačili samo četiri minute kasnije preko Willemsa. City je dominirao, ali nije uspio probiti domaćine sve do 82. minute i fantastičnog gola Kevina De Bruynea. Belgijac je odbijenu loptu primio na prsa i topovskim udarcem s ruba kaznenog prostora od grede pogodio za 1:2.

No bod domaćinima je na također atraktivan način osigurao Jonjo Shelvey dvije minute prije kraja. Povratnu loptu Atsua iz slobodnog udarca prekrasnim udarcem s ruba kaznenog prostora smjestio je u suprotni Edersonov kut za konačnih 2:2.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku ovih prekrasnih golova možete pogledati OVDJE.