Pogledajte golčinu Lovre Majera. Golman je samo gledao kako mu lopta ulazi u rašlje

HRVATSKI nogometni reprezentativci osvojili su ACUD kup koji se održavao u Egiptu, u finalnom susretu izabranici Zlatka Dalića svladali su domaćina s 4:2 (1:1).

Egipat je poveo već u šestoj minuti, a strijelac je bio Rami Rabia. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, a Nikola Vlašić je u 21. minuti sa 16 metara pogodio pod gredu suparničkih vrata. U 57. minuti Bruno Petković je glavom pogodio za 2:1, dok je finale odlučeno u 77. minuti kada je, također glavom, za 3:1 poentirao Andrej Kramarić.

Potom je zabio i Lovro Majer, u 86. minuti je postigao gol za 4:1, dok je u 94. Mohamed El Shami dao pogodak za konačnih 4:2 Hrvatske. Posebno je lijep bio gol Majera. S lijeve strane ga je proigrao Kramarić, a onda je Majer na rubu kaznenog prostora primio loptu i lijepim udarcem pogodio rašlje egipatskog golmana.