Pogledajte Juranovićev show. Namjestio tri gola Uniona, drugi Hrvat pogriješio

Screenshot: Sport Klub

JOSIP JURANOVIĆ sudjelovao je u tri gola Union Berlina u utakmici drugog kola Bundeslige protiv Darmstadta. Hrvatski reprezentativac prvo je asistirao u 34. minuti pri rezultatu 1:1. Izveo je slobodni udarac s desne strane i preciznim ubačajem pronašao Robina Gosensa, koji je glavom zabio za 2:1. Gosensu je to bio drugi gol na utakmici.

Svega pet minuta kasnije Juranovićev ubačaj opet je doveo do pogotka. Ovaj puta je hrvatski desni bek izveo korner s lijeve strane. Poslao je oštru loptu, a hrvatski stoper i nogometaš Darmstadta Matej Maglica loše je reagirao pred golom, što je iskoristio Kevin Behrens i pogodio za 3:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI I TREĆI GOL UNIONA.

Nije se Juranović tu zaustavio. Opet je asistirao u 65. minuti. Preciznim ubačajem iz kornera ovaj puta je pronašao Danilha Doekhija, koji je glavom zabio za 4:1. Dodajmo da je za Darmstadt 90 minuta odigrao Bartul Franjić, dok je Magica igrao do 67. minute. Juranović je također odigrao cijelu utakmicu. Treba reći da je Union od 21. minute imao igrača manje.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ČETVRTI GOL UNIONA.