Pogledajte kako je Gavranović iz voleja zabio Galatasarayu

Screenshot: Sportklub

KAYSERISPOR je u desetom kolu turskog prvenstva na svojem terenu pobijedio Galatasaray 2:1. Prvi gol na utakmici pao je u 22. minuti, a zabio ga je Mario Gavranović. Bivši napadač Rijeke i Dinama dobro je reagirao pred golom Fernanda Muslere nakon što gostujuća obrana nije uspjela izbiti loptu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GAVRANOVIĆEV GOL

Gavranović je loptu dočekao na volej i četvrti put ove sezone pospremio ju u gol, što znači da je najbolji strijelac momčadi. Vodstvo Kayserispora u 34. minuti povećao je Onur Bulut. Jedini gol Galatasaraya postigao je Baris Yilmaz u 86. minuti.

Podsjetimo, Gavranović je prošlo ljeto napustio Dinamo i otišao u turski klub koji se trenutno nalazi na osmom mjestu. Dosad je u 38 utakmica zabio 16 golova i asistirao za njih tri. Prva u Turskoj je Adana s 21 bodom, a slijede Konyaspor i Bešiktaš s 19 odnosno 18 bodova.