HNL

Pogledajte kako je golman Lokomotive obranio penal pa slučajno zabio autogol

Screenshot: HNTV

NOGOMETAŠI Istre 1961 pobijedili su Lokomotivu 2:1 u utakmici 14. kola Prve HNL. Igrači momčadi iz Pule ovim su rezultatom potvrdili dobru formu pa su nakon remija kod Gorice i Dinama stigli i do pobjede, svoje četvrte u ovoj sezoni.

Posebno je zanimljiv način na koji je pao prvi pogodak. Istra je do pobjede došla nakon udaraca s bijele točke, po jednog u svakom poluvremenu. Početni rezultat prvo je promijenjen u 8. minuti, minutu nakon što je Hujber ubacio u šesnaesterac, a Cokaj u njemu igrao rukom.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL NEVISTIĆA

Bande je preuzeo odgovornost i pucao u donju desnu Nevistićevu stranu. Lokomotivin golman pogodio je stranu i obranio, ali ga je lopta potom pogodila u lakat i otkotrljala se iza njegovih leđa. On ju je pokušao dohvatiti, ali spasa nije bilo.