LIGE PETICE

Pogledajte kako je Haland u 95. minuti spasio Borussiju i donio joj nova tri boda

FORTUNA DÜSSELDORF izgubila je 1:0 na domaćem terenu u utakmici 31. kola Bundeslige protiv Borussije iz Dortmunda.

Momčad Luciena Favrea tijekom cijelog susreta dominirala je posjedom lopte i prijetila Fortuni, ali domaća ekipa se uspješno branila sve do 67. minute, kada je Raphael Guerreiro zabio gol.

Puno se pričalo o VAR-u

Ipak, VAR je intervenirao i poništio taj pogodak zbog igranja rukom koje je u najmanju ruku bilo vrlo upitno, a situaciju možete pogledati ispod.

Borussija je na kraju uspjela doći do pobjede u 95. minuti kada se nakon ubačaja Akanjica najviše odrazio Haland, koji je zabio glavom i ostavio Borussiju u utrci za naslov prvaka.