Pogledajte kako je igrač Athletica dobio dva žuta kartona u 15 sekundi

U PRVOJ utakmici nakon ispadanja od Dinama u Konferencijskoj ligi Betis je na domaćem terenu slavio protiv Athletic Bilbaoa 3:1 u sklopu 26. kola španjolske La Lige. Betis je poveo golom Chimyja Avile u 13. minuti utakmice, a svoju prednost je udvostručio u 38. minuti, kada je autogol postigao Yuri Berchiche.

Trenutak ludila ostavio je goste s igračem manje u 40. minuti, kada je napadač Nico Williams prvo napravio očiti prekršaj za žuti karton nakon udarca iz kuta Betisa, a potom sarkastično pljeskao i nešto dobacivao sucu utakmice koji mu je 15 sekundi nakon prvog žutog kartona pokazao drugi.

Unatoč tome, Athletic je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena uspio smanjiti prednost domaćina, a strijelac je bio Gorka Guruzeta. Do kraja utakmice Betis je došao do još jednog pogotka, a strijelac je bio Amerikanac Johnny u 67. minuti. Domaćini su ovom pobjedom zauzeli šesto mjesto na tablici, posljednje koje vodi u europska natjecanja iduće sezone.

VIDEO ISKLJUČENJA IGRAČA ATHLETICA MOŽETE POGLEDATI OVDJE, A GOLOVE S UTAKMICE OVDJE.