Pogledajte kako je kapetan Istre zaradio dva žuta kartona odjednom

HAJDUK je privremeno zasjeo na vrh HNL-a, a tamo će ostati i nakon 25. kola u slučaju da Rijeka ne uspije svladati Varaždin. Bijeli su na domaćem terenu pobijedili Istru 1:0, a pobjedonosni pogodak postigao je Filip Krovinović na startu drugog poluvremena.

Istra nije bila potpuno bez prilika za povratak, ali si je dodatno zakomplicirala situaciju kada je u 84. minuti ostala s igračem manje do kraja utakmice nakon što je njen najiskusniji igrač jednostavno izgubio živce.

Gostujući kapetan Slavko Blagojević (36) u razmaku od par sekundi dobio je dva žuta kartona. Prvi je zaradio zbog povlačenja Rokasa Pukštasa za dres, a nakon što je napravio prekršaj, napucao je loptu van terena, zbog čega mu je sudac Zdenko Lovrić pokazao i drugi karton.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.