BUNDESLIGA

Pogledajte kako je Kramarić uništio Borussiju. Zabio joj je četiri komada u 43 minute

HRVATSKI reprezentativac Andrej Kramarić birljirao je za Hoffenheim na gostovanju kod dortmundske Borussije i praktički je samostalno donio 4:0 pobjedu svojoj ekipi.

Prvo je u osmoj minuti nakon krasne akcije od Kaderabeka loptu primio na rubu kaznenog prostora i još ljepše pogodio protivnička vrata za 1:0. 22 minute nakon toga povećao je vodstvo na 2:0. Skov je poslije ubačaja s desne strane opalio iz prve, ali nije najbolje zahvatio loptu, no Kramarić se našao na pravom mjestu i samo pospremio za 2:0.

U istom ritmu nastavio je u drugom poluvremenu, u kojem je utrpao još dva komada! U 48. minuti je fenomenalno prevario stopera i poentirao za 3:0, a onda je dvije minute kasnije realizirao penal!

Izgleda da Kramarić nakon velikih problema s ozljedama ulazi u odličnu formu. U prošloj utakmici je zabio Union Berlinu, a u susretu prije toga je asistirao protiv Augsburga.

Sada je na učinku od 12 golova u 20 susreta ove sezone.