Pogledajte komičan pokušaj Rashforda da iznudi penal protiv Southamptona

NA Old Traffordu su Manchester United i Southampton odigrali 0:0, s tim da je od 34. minute Manchester United imao igrača manje nakon izravnog crvenog kartona Casemiru zbog grubog starta. U nastavku susreta su se prilike nizale i tresli okviri na obje strane, gostujući igrač Walcott je imao situaciju jedan na jedan s De Geom, no do kraja se mreže nisu tresle.

U 75. minutu Marcus Rashford je na prilično traljav način pokušao prevariti suca i iznuditi penal za United. Bez ikakvog kontakta s golmanom Southamptona, mladi Englez se bacio glumeći prekršaj. Naravno, sudac nije nasjeo na glumu napadača Uniteda.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Kroz cijelu utakmicu hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car je ostao na gostujućoj klupi za pričuve, dok Mislava Oršića nije bilo u kadru momčadi. Unatoč ovom bodu Southampton je i dalje ostao na zadnjem mjestu ljestvice.

Drugi je ovo ligaški kiks Manchester Uniteda nakon 0:7 u prošlom kolu na Anfieldu protiv Liverpoola.