Pogledajte majstorsku asistenciju Marka Arnautovića u novoj pobjedi Intera

U 17. KOLU Serie A Inter je na Giuseppe Meazzi došao do očekivane pobjede protiv Leccea rezultatom 2:0 i tako podebljao svoju prednost nad Juventusom na vrhu tablice na četiri boda. Aktualni viceprvaci dominirali su cijelom utakmicom i slavili golovima Yanna Bissecka i Nicola Barelle.

Njemački stoper Bisseck, koji je ljetos stigao u Inter iz danskog prvoligaša Aarhusa, postigao je svoj prvijenac za Nerazzurre u 43. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Hakana Calhanoglua iz slobodnog udarca. Konačni rezultat postavio je Barella u 78. minuti.

Većinu posla obavio je iskusni austrijski napadač srpskog podrijetla Marko Arnautović, koji je majstorskim dodavanjem petom izbacio cijelu obranu gostiju i gurnuo Barellu u idealnu priliku. Lecce je utakmicu završio s desetoricom zbog crvenog kartona Lamecka Bande u 83. minuti. Hrvatski branič Marin Pongračić odigrao je cijelu utakmicu za goste.