Pogledajte najluđu sudačku nadoknadu sezone. Četiri gola za totalni šou u Engleskoj

NEVJEROJATNU utakmicu su odigrali nogometaši Charltona i Ipswicha u 17. kolu engleske League One, odnosno trećeg ranga engleskog nogometa. Utakmica je završila 4:4, no ono što se događalo u sudačkoj nadoknadi, rijetko se viđa na nogometnim terenima.

Gosti su poveli u sudačkoj nadoknadi prvog dijela golom Georga Edmunnsona, a na 0:2 je povodio Tyreece John-Jules u 52. minuti. Charlton se nije predavao i golovima Rak-Sakyija i Albieja Morgana izjednačio 15 minuta prije kraja. S tih 2:2 se ušlo u sudačku nadoknadu od šest minuta, a onda se dogodilo nešto neviđeno.

U prvoj minuti nadoknade Ipswich je poveo golom Freddieja Ladapoa, a na 4:2 je u 95. minuti zabio Sam Morsy. U tom trenutku je svatko tko je gledao utakmicu mislio da je ona gotova, ali s tim se nisu slagali domaći igrači. Najprije je Terell Thomas smanjio na 3:4 u 97. minuti, da bi u devetoj minuti nadoknade za 4:4 i delirij na stadionu zabio George Dobson.