LIGE PETICE

Pogledajte nevjerojatan promašaj Mbappea

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Paris Saint Germaina i Monaca odigrali su 1:1 u derbiju odigranom na Parku prinčeva, kojim je zaključeno 4. kolo francuskog prvenstva, nakon kojeg više nema nijedne momčadi sa stopostotnim učinkom. Gosti su poveli u 20. minuti pogotkom Kevina Vollanda, a nakon serije opasnih situacija pred vratima Monaca PSG je izjednačio iz kaznenog udarca iz kojeg je u 70. minuti precizan bio Neymar.

Utakmicu je obilježila i situacija čiji su akteri bili glavne zvijezde PSG-a. Igrala se 45. minuta kada je Leo Messi fantastičnim dalekometnim udarcem s otprilike 25 metara zatresao stativu na vratima Alexandera Nübela, Kylian Mbappe je naletio na tu loptu, imao je čistu priliku za gol, ali je pogodio drugu stativu.

Na vrhu ljestvice nakon tri kola su tri momčadi koje imaju po 10 bodova, a to su PSG, Marseille i Lens. Od 4. do 7. mjesta su se poredali Lyon, Lorient, Lille i Auxerre s po sedam bodova svaki. Monaco je na 12. mjestu u skupini tri momčadi koje imaju po pet bodova.