KVALIFIKACIJE ZA SVJETSKO PRVENSTVO

Pogledajte nevjerojatan promašaj Wernera s utakmice protiv Sjeverne Makedonije

NOGOMETNA reprezentacija Sjeverne Makedonije priredila je jučer senzaciju pobijedivši u Duisburgu Njemačku sa 2:1, a jedan od najslabijih igrača njemačke reprezentacije bio je Timo Werner.

Njega je s klupe za pričuvne igrače izbornik Joachim Löw poslao u igru u 56. minuti, a od njega malo toga dobio. Werner je u odigranom vremenu izgubio četiri posjeda, jedini duel u kojem se našao i netočno centrirao u jedinom pokušaju koji je imao. Osim toga, uspio je i neometan promašiti šansu pri rezultatu 1:1 i tako možda usmjeriti utakmicu prema pobjedi njemačke reprezentacije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ WERNEROV PROMAŠAJ

Bilo je to u 79. minuti, kada mu je idealnu loptu dodao Ilkay Gundogan. Werner je bio sam na nekih sedam metara od gola, samo s golmanom Dimitrievskim ispred sebe. Uspio je promašiti loptu.