Pogledajte Neymarovu golčinu sa zagrijavanja. Ovo je Mbappeova reakcija

Screenshot: Twitter

NEYMAR je na zagrijavanju uoči utakmice 20. kola francuskog prvenstva između PSG-a i Reimsa (1:1) zabio prekrasan pogodak. Brazilski napadač pogodio je gornji desni kut, dok je golman samo pogledom ispratio let lopte. Kylian Mbappe bio je iza Neymara te je izrazom lica pokazao što misli o potezu suigrača.

Neymar je u 51. minuti zabio vodeći gol pariške momčadi. Marco Verratti je osam minuta kasnije dobio direktan crveni karton, što su gosti na kraju iskoristili. Folarin Balogun pogodio je u petoj minuti sudačke nadoknade, osiguravši bod svojoj momčadi.

PSG je vodeća momčad Ligue 1 s 48 bodova iz 20 utakmica. Tri manje ima drugoplasirani Lens, dok je Marseille trenera Igora Tudora na trećem mjestu s 43 boda. Reims je 11. s 26 bodova, a ove sezone je 11 puta osvojio bod, što je najviše u francuskoj ligi.