Pogledajte odakle je Brozović namjestio gol Ronaldu

Screenshot: SportKlub

SAUDIJSKI Al Nassr i na uzvratu osmine finala azijske Lige prvaka pobijedio je također saudijsku Al Fayhu 2:0 te tako potvrdio pobjedu 1:0 iz prve utakmice. Tada je gol za pobjedu postigao Cristiano Ronaldo na sjajnu asistenciju Marcela Brozovića.

Na revanšu je opet ova suradnja donijela trijumf. Prvi gol za domaćine postigao je Otavio u 17. minuti. Četiri minute prije kraja Ronaldo je zabio za konačan rezultat, ali zahvaljujući velikom kiksu suparničkog golmana Vladimira Stojkovića te fenomenalnom proigravanju suigrača Brozovića

Brozović je duboko iz svoje polovice sjajnom loptom prebacio sve igrače suparnika te izbacio Ronalda u trku samog pred Stojkovića. U borbi za loptu on je bio malo brži od Portugalca, ali lopta koju je Brozović poslao mu je prošla ispod noge. Ronaldo je tako ostao sam pred golom i naravno zabio.