Pogledajte pogodak Tina Jedvaja u grčkom derbiju. Tri kluba se bore za titulu

U DERBIJU 18. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK i Panathinaikos su odigrali 2:2, a prvi gol za goste zabio je hrvatski nogometaš Tin Jedvaj. Na ljestvici sada vode PAOK i Panathinaikos s po 41 bodom, AEK ima 39, a Olympiakos je četvrti s 35 bodova.

Aktualni prvak AEK je poveo u 24. minuti golom Levija Garcije, no Pao je okrenuo rezultat. Na 1:1 je izjednačio Tin Jedvaj u 31. minuti susreta postigavši prvi gol za Panathinaikos otkako je u srpnju prošle godine stigao među "zelene". Vodstvo gostima donio je William Arao u 66. minuti, no Garcija je u šestoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca izjednačio na 2:2. Domagoj Vida je odigrao cijeli susret za AEK, baš kao i Jedvaj za goste.

Pobjedu je ostvario i PAOK porazivši PAS Gianninu s 4:0. Golove su zabili Rahman Baba (29), Soualiho Meite (49), Stefanos Tzimas (53), te Daan Rienstra (66-ag). Za pobjednički sastav je branio Dominik Kotarski.