HRVATSKI NOGOMETAŠI

Pogledajte prekrasan gol hrvatskog veznjaka za pobjedu njegovog tima u lovu na Europu

TIBOR HALILOVIĆ zabio je krasan gol za pobjedu u sudačkoj nadoknadi prve utakmice polufinala doigravanja za ulazak u Konferencijsku ligu. Do 5. minute produžetka u utakmici Heerenveena i Alkmaara bilo je 2:2, a onda je nekadašnji veznjak Rijeke silovito pogodio lijevom nogom. Uzvrat je u Alkmaaru za tri dana.

Heerenveen je poveo nakon što je Sydney van Hooijdonk pogodio u 58. minuti, no gostujuća momčad prvo je izjednačila minutu nakon toga preko Hakona Evjena, a u 65. i okrenula rezultat u svoju korist golom Vangelisa Pavlidisa. Do 90. minute rezultat se nije mijenjao, a onda je prvo izjednačio Amin Sarr da bi hrvatski veznjak u 95. donio pobjedu svojoj momčadi.