Pogledajte sažetke utakmice koju je "Robin Bokšić kupio u Srbiji"

"REKAO mi je da se vraća iz Srbije i da je kupio utakmicu 2. norveške lige između Kongsvingera i Albe. Rekao je da rezultat ide iz 1 u 2 i da će na utakmici u prvom poluvremenu domaćini dobiti crveni karton.

Tečaj je bio od 28 do 32. U 21. minuti bilo je 0:1, u 27. minuti 1:1. Nakon deset minuta igrač Konsvingera dobio je crveni, a Alta je povela nakon penala. Završilo je na poluvremenu 2:1, a onda je Kongsvinger zabio tri gola... Sve je bilo točno kao što mi je rekao", optužio je danas Robert Palić Uefina istražitelja Robina Bokšića.

Palić je u Dinamovim prostorijama otpužio Robina Bokšića da je prevarant, kladioničar koji mu je ostao dužan za smještaj u hotelu. U nizu optužbi (prevarant, "prijatelju mi je obećao posao", "prijatelj je s braćom Šapinom") Palić je dodao da mu je Bokšić javio da je namjestio utakmicu druge norveške lige. Pronašli smo sažetke navedene utakmice koje je igrana 1. rujna prošle godine. Pogledajte najzanimljivije trenutke.