hrvatski nogometaši

Pogledajte sjajnu asistenciju Sose za bod Stuttgarta. Odigrao je odličnu utakmicu

STUTTGART je u 26. kolu Bundeslige odigrao 1:1 u gostima s Unionom. Momčad iz Berlina povela je golom Awoniyija iz penala u 41. minuti i činilo se da će uspjeti doći do pobjede koja bi je dodatno približila borbi za Europu. No, Stuttgart je ipak došao do boda.

Igrala se 90. minuta kad je Borna Sosa dobio loptu na lijevoj strani, povukao i onda fantastičnim centaršutom iz trka idealno našao Sašu Kalajdžića u srcu šesnaesterca. Austrijski reprezentativac morao je samo ispružiti nogu i rutinski je zabio za važan bod gostiju u borbi za ostanak.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SOSINU ASISTENCIJU.

Sosa je ponovno odigrao odličnu utakmicu u kojoj je došao do sedme asistencije u ovoj sezoni. Osim asistencije, imao je dva uspješna driblinga, dobio je sva četiri duela na tlu, a točno je ubacio triput iz devet pokušaja.