Pogodak i isključenje Mikija Rapaića u porazu od Genta

U SUSRETU 8. kola belgijskog nogometnog prvenstva Standard Liege je na gostovanju protiv Genta izgubio 1:2.

Strijelac jedinog pogotka za Standard bio je hrvatski reprezentativac Milan Rapajić u 54. minuti. No, Rapaić je u posljednjoj minuti dobio crveni karton. Pogotke za Gent postigli su Dominic Foley (34) i Pavlović (81).

Pogodak je postigao i Boško Balaban u pobjedi Club Bruggea na gostovanju protiv Westerloa 2:1. Napadač hrvatske vrste postigao je pogodak u 12. minuti. U gostujućim redovima među strijelce se uspisao i Ishiaku (66), dok je pogodak za Westerlo postigao Ogunsoto (73).

Dodajmo se po prvi puta na listu strijelaca belgijskog prvenstva upisao i Goran Ljubojević, koji je u dresu Genka zabio dva komada Anderlechtu, za pobjedu 4:1.