KVALIFIKACIJE ZA EURO 2020.

PORTUGAL - SRBIJA 1:1 Portugalci teško pokradeni, Ronaldo urlao na klupi

AKTUALNI europski nogometni prvak Portugal u susretu je 2. kola skupine B kvalifikacija za Euro 2020. u Lisabonu odigrao 1:1 protiv Srbije, a tijekom susreta ozlijedio se i najbolji portugalski igrač, napadač Juventusa Cristiano Ronaldo, koji je u 31. minuti izašao iz igre zbog problema s mišićem desne noge.

U trenutku kada je Ronaldo zastao, oko njega nije bilo suparničkih igrača pa se najvjerojatnije radi o puknuću mišića.

Za Srbiju je zabio Tadić iz penala u 7. minuti, a strijelac za 1:1 bio je Danilo.

Portugalci su mogli do pobjede u 72. minuti, no nisu dobili očigledni penal. Rukavina je igrao rukom u kaznenom prostoru Srbije, sudac je prvo pokazao na penal za Portugal pa je promijenio odluku nakon razgovora s pomoćnikom koji je bio daleko od te situacije. Ronaldo nije mogao vjerovati pa je urlao na suce.

Nakon dvaju kola Portugal je treći u skupini s dva boda, dok je Srbija četvrta s jednim bodom i utakmicom manje. Ukrajina je vodeća s četiri boda.