rukomet

PPD Zagreb vodio na poluvremenu pa opet izgubio u Ligi prvaka

U SUSRETU 6. kola Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba su u svojoj Areni poraženi od francuskog Montpelliera 22:25 (13:12).

Hrvatski prvak je doživio i peti poraz u skupini i sve je dalje od plasmana u daljnje natjecanje.

Zagreb je odigrao odlično prvo poluvrijeme u kojem su u četiri navrata imali po četiri gola prednosti, a istaknuo se Ivan Čupić s pet pogodaka. No, to se nije nastavilo i u drugom dijelu. Francuzi su odmah prešli u vodstvo, koje je sredinom poluvremena bilo čak i šest golova.

U drugom poluvremenu su igrači Ivice Obrvana postigli samo devet golova.

Čupić je bio prvi strijelac sa sedam golova, a Zvonimir Srna je dodao pet, dok je Montpellier predvodio Julien Bos sa sedam pogodaka.

U ovoj skupini je Kiel dobio u gostima Vardar 29:26, a Pick Szeged kod kuće Aalborg 31:28.

PPD Zagreb je pretposljednji, sedmi sa samo jednim bodom, a šestoplasirani Vardar mu bježi četiri boda.

Zagrebaši su u Ligi prvaka zadnji put pobijedili 18. veljače 2020. godine danski Aalborg 31:30 i nakon toga su upisali 18 poraza i samo jedan remi.