PSG

PSG-ov veznjak popravljao Messijevu grešku pa počeo urlati na njega na terenu

PROŠLOG utorka PSG je pobijedio Real Madrid 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Gol odluke zabio je Kylian Mbappé u 94. minuti. PSG je mogao povesti u 62. minuti, no Lionel Messi nije uspio zabiti iz penala. Messi se zbog toga našao na udaru kritika francuskih medija, a sada internetom kruži video jednog detalja sa spomenute utakmice.

Danilo poludio na Messija

Naime, prilikom pokušaja kontre Reala portugalski veznjak Danilo morao je napraviti prekršaj za žuti karton nad Viniciusom Juniorom. Nekoliko trenutaka ranije, Messi je imao priliku zaustaviti Viniciusa, no u taj je duel ušao premlako pa mu je Brazilac lako pobjegao. Danilo je potom odradio prljavi posao i krenuo urlati na Messija zbog nikakvog doprinosa u defenzivi. Poznato je da Messi nije sklon obrambenoj igri, ali suigrač iz veznog reda mu nije mogao tolerirati manjak truda u ovoj situaciji. Uzvratna utakmica u Madridu igra se 9. ožujka od 21 sat.